ZAPISZ SIĘ NA TECHNIKA MASAŻYSTĘ Z ELEMENTAMI FIZJOTERAPII W SZKOLE WIED – ZAJĘCIA ROZPOCZYNAJĄ SIĘ JUŻ WE WRZEŚNIU 2023 !!!!!!
Masaże muszą być zgodne z wymogami wiedzy medycznej i zazwyczaj stanowią uzupełnienie zabiegów fizykalnych i usprawniających. Z reguły są jednym z elementów procesu rehabilitacji. Technik masażysta swoje zadanie wykonuje w stosunku do pacjentów w różnym wieku, o różnym stanie zdrowia i zróżnicowanych problemach zdrowotnych. Wyłącznie osoby, które posiadają dyplom technika masażysty, mogą samodzielnie świadczyć usługi w zakresie masażu.
Technik masażysta to zawód przyszłościowy. Otwiera się bowiem coraz więcej prywatnych klinik, które oferują tego typu usługi. Technik masażysta może również znaleźć zatrudnienie w:
– gabinetach kosmetycznych,
– salonach urody,
– centrach odnowy biologicznej,
– punktach masażu, które świadczą takie usługi np. w hotelach, ośrodkach wypoczynkowych.
Szerokie spektrum możliwości pozwala technikom masażu nie tylko bez trudu znaleźć dobrą pracę, ale także na bieżąco doskonalić swoje kwalifikacje i umiejętności. W związku z tym, że medycyna oraz sektor szeroko rozumianych usług kosmetycznych nieustannie rozwijają się, osoba z tytułem masażysty może systematycznie się kształcić. To zawód, w którym nie można się nudzić, a więc idealny dla osób które chcą mieć poczucie, że wciąż brną przed siebie, a ich życie zawodowe to seria ciekawych wyzwań.
Popularną odmianą masażu jest masaż sportowy. Z usług technika masażysty korzystają bardzo często sportowcy biorący regularnie udział w zawodach. Jego pomoc przydaje się zarówno na treningach, jak i podczas konkursowych rywalizacji sportowych.
Zdobywając odpowiednie kwalifikacje w naszej szkole, technik masażysta może również pomyśleć o założeniu działalności gospodarczej. Rozpoczęcie własnej praktyki może okazać się świetnym biznesem, wpisującym się w zapotrzebowania rynku pracy.
Nie czekaj !! Zapraszamy do Szkoły” Wied”
Odwiedź Naszą stronę www.wied.pl i wybierz coś dla SIEBIE !!!
Wszelkich informacji możesz uzyskać pod nr tel. 793 – 049 – 051
www.wied.pl, Polub Nas na Facebook-u !!
Sekretariat Szkoły:
ul. Owocowa 12
97-300 Piotrków Tryb