Ciekawe i niezmiernie ważne w pielęgnacji twarzy – takie zabiegi dziś na kierunku Technik usług kosmetycznych !!!
PAMIĘTAJ MOŻESZ SIĘ ZAPISAĆ NA NOWY SEMESTR – ZAJĘCIA JUŻ OD LUTEGO 2023 R. !!!!
W naszej szkole zdobywasz umiejętności praktyczne i teoretyczne – MY STAWIAMY NA PROFESJONALIZM !!!!
A co dziś ?

 • maski algowe – To naturalne maseczki, których głównym składnikiem są rośliny morskie – algi. Uznaje się je za bogactwo minerałów i witamin. Maski algowe można stosować do każdego rodzaju skóry. Sprawdzają się w przypadku podrażnionej i problematycznej cery. Mają działanie nawilżające, kojące przez co nie ma przeciwskazań do ich aplikacji. Maska algowa na twarz to rodzaj maseczki pell-off naturalnego pochodzenia.
 • peelingi kwasowe – Peelingi kwasowe, zaliczane do grupy chemicznych, to jedna z najbardziej inwazyjnych metod złuszczania. Eksfoliacja kwasami to jednak znacznie więcej niż tylko pozbywanie się martwego naskórka. Zabiegi z użyciem kwasów wykorzystywane są przez kosmetologów także do walki z chorobami skóry. Choć są to zabiegi bardzo intensywne, mogą być ratunkiem dla cer problematycznych.
 • peeling kawitacyjny – Peeling kawitacyjny jest sztandarowym zabiegiem oferowanym przez gabinety kosmetyczne. Dzięki wykorzystaniu wibracji ultradźwiękowych, służy on nie tylko oczyszczeniu cery, ale również jej dotlenieniu i mikromasażowi. Na tym nie kończą się zalety popularnego peelingu kawitacyjnego.
  Podczas zabiegu, po wilgotnej cerze przesuwane jest specjalne urządzenie, które wytwarza fale ultradźwiękowe oraz wprawia skórę w drgania. Powstające na powierzchni twarzy pęcherzyki ulegają rozbiciu, w konsekwencji czego cera zostaje oczyszczona z wierzchniej warstwy martwego naskórka i zanieczyszczeń.
  Tak dużo wiedzy…. ale i wspaniała zabawa – widać , że nasze Słuchaczki nie tylko zdobywają cenne wiadomości od najlepszych wykładowców, ale także dobrze się czują we własnym towarzystwie i niezwykłej atmosferze – TĄ ODNAJDZIESZ TYLKO W SZKOLE WiED Zespół Szkół Zaocznych
  Panie dostały dziś świąteczną niespodziankę – w postaci przepięknej choinki – od naszych FANTASTYCZNYCH FLORYSTÓW !!!
  Dziękujemy w ich imieniu, cenne chwile, kiedy wszyscy się jednoczą przed nadchodzącymi świętami. Ta niezwykła atmosfera i doskonałe przekazanie wiedzy STANOWIĄ WIZYTÓWKĘ NASZEJ SZKOŁY !!!
  DOŁACZ DO NAS – CHCESZ ODNIEŚĆ SUKCES W NIEZWYKŁEJ ATMOSFERZE – WiED Zespół Szkół Zaocznych ZAPRASZA !!!!