Masaże muszą być zgodne z wymogami wiedzy medycznej i zazwyczaj stanowią uzupełnienie zabiegów fizykalnych i usprawniających. Z reguły są jednym z elementów procesu rehabilitacji. Technik masażysta swoje zadanie wykonuje w stosunku do pacjentów w różnym wieku, o różnym stanie zdrowia i zróżnicowanych problemach zdrowotnych. Wyłącznie osoby, które posiadają dyplom technika masażysty, mogą samodzielnie świadczyć usługi w zakresie masażu.

Technik masażysta to zawód przyszłościowy. Otwiera się bowiem coraz więcej prywatnych klinik, które oferują tego typu usługi. Technik masażysta może również znaleźć zatrudnienie w:

  • gabinetach kosmetycznych,
  • salonach urody,
  • centrach odnowy biologicznej,
  • punktach masażu, które świadczą takie usługi np. w hotelach, ośrodkach wypoczynkowych.

Szerokie spektrum możliwości pozwala technikom masażu nie tylko bez trudu znaleźć dobrą pracę, ale także na bieżąco doskonalić swoje kwalifikacje i umiejętności. W związku z tym, że medycyna oraz sektor szeroko rozumianych usług kosmetycznych nieustannie rozwijają się, osoba z tytułem masażysty może systematycznie się kształcić. To zawód, w którym nie można się nudzić, a więc idealny dla osób które chcą mieć poczucie, że wciąż brną przed siebie, a ich życie zawodowe to seria ciekawych wyzwań.

Popularną odmianą masażu jest masaż sportowy. Z usług technika masażysty korzystają bardzo często sportowcy biorący regularnie udział w zawodach. Jego pomoc przydaje się zarówno na treningach, jak i podczas konkursowych rywalizacji sportowych.
Zdobywając odpowiednie kwalifikacje w naszej szkole, technik masażysta może również pomyśleć o założeniu działalności gospodarczej. Rozpoczęcie własnej praktyki może okazać się świetnym biznesem, wpisującym się w zapotrzebowania rynku pracy.

Nie czekaj !! Zapraszamy do Szkoły” Wied

Wszelkich informacji możesz uzyskać pod nr tel. 793 – 049 – 051

Sekretariat Szkoły:
ul.Owocowa 12
97-300 Piotrków Tryb
.