Interesują Cię aktualne trendy w modzie, umiesz dobierać kolory i stroje do sylwetki, a koleżanki proszą Cię o porady dotyczące makijażu i ubioru? Jesteś idealną kandydatką na Wizażystkę/Stylistkę! Po tym kierunku będziesz wiedzieć jak dobrać makijaż odpowiedni do typu urody, korygować niedoskonałości, kreować wizerunek i poruszać się w najnowszych trendach mody. Nauczysz się wykonywać makijaże okolicznościowe, dzienne, wieczorowe i do sesji zdjęciowych, a nawet opracowywać autorskie wzory makijażu. Jednym słowem – jeśli chcesz pomagać ludziom określić, w jaki sposób powinni się ubierać, czesać i malować, aby wyglądać świeżo i modnie, ten kierunek kształcenia w Szkołach Wied jest dla Ciebie!

Podczas zajęć poznasz metody i techniki makijażu, zasady doboru stroju do potrzeb klienta, zapoznasz się z historią stylu oraz podstawami materiałoznawstwa kosmetycznego. Dzięki podstawom psychologii oraz zasadom komunikacji interpersonalnej z klientem bez problemu będziesz porozumiewać się ze swoimi klientami, poznasz również metody, jak skutecznie do nich dotrzeć i dodać im pewności siebie. Wiedzę zdobyta na zajęciach sprawdzisz w praktyce podczas warsztatów budowania wizerunku.

 

 

 

 

 

Na Kierunku Wizażystka/Stylistka dowiesz się jak prawidłowo przeprowadzić analizę kolorystyczną, określić rodzaj cery oraz dobrać makijaż odpowiedni do typu urody. Nauczysz się korygować niedoskonałości urody, kreować wizerunek i poruszać się w najnowszych trendach mody !!!
Zdobędziesz wiedzę o tym jak wykonywać makijaże okolicznościowe, wieczorowe, dzienne, a także makijaże fashion i makijaże do sesji zdjęciowych.

 

 

 

 

 

Wizażystka/Stylistka wie , jakiego makijażu unikać przy danym typie urody, a jaki na pewno się sprawdzi. Ma ona także doskonałe wyczucie stylu i potrafi znaleźć perfekcyjne połączenie elementów stroju i kolorów w zależności od sylwetki, rodzaju cery i koloru skóry klienta lub klientki.
Poznasz najnowsze trendy na rynku i renomowane firmy produkujące kosmetyki. Nauczysz się jak opracowywać autorskie wzory makijażu.

 

 

 

 

 

Po ukończeniu kierunku Wizażystka/Stylistka możesz podjąć pracę w salonach kosmetycznych, w renomowanych firmach kosmetycznych, a także otworzyć własną działalność w tej branży.
A może zrobisz to DLA SIEBIE – czemu nie ?
Serdecznie zapraszamy 
Zadzwoń dowiedz się więcej – 793-049-051
Nasz adres : ul. Owocowa 12 Piotrków Tryb.
Zapisy online https://www.wied.pl/rejestracja-online/