Lubisz pracę z ludźmi? Jesteś cierpliwy, odpowiedzialny i chcesz zdobyć wiedzę i praktykę z zakresu pomocy osobom chorym, czy niesamodzielnym?

Zostań opiekunem medycznym w rok. ZA DARMO!

Świetny zawód = PEWNA PRACA !!!REKRUTACJA ZIMOWA W SZKOLE WIED WYSTARTOWAŁA – zajęcia już w lutym 2021 r. !

NIE ZWLEKAJ !!!TYLKO U NAS PROFESJONALNA BAZA DYDAKTYCZNA I WŁASNE PRACOWNIE – PRZYJDŹ I PRZEKONAJ SIĘ !!!

W naszej Szkole zdobędziesz wiedzę nie tylko teoretyczną, ale co bardzo ważne w tym zawodzie – zajęcia praktyczne w specjalnie przygotowanych salach.

W Polsce i za granicą cały czas brakuje wykwalifikowanej kadry. WIED pomoże Ci w zdobyciu zawodu pożądanego obecnie na rynku pracy. Przedmioty na tym kierunku to m.in : opieka nad osobą chorą i niesamodzielną zdrowie publiczne zarys anatomii, fizjologii i patologii z elementami pierwszej pomocy język obcy zawodowy działalność gospodarcza w ochronie zdrowia język migowy zabiegi higieniczne, pielęgnacyjne i opiekuńcze działania opiekuńcze nad osobą chorą i niesamodzielną.

Zawodem opiekuna medycznego warto zainteresować się choćby z tego względu, że daje szerokie możliwości zatrudnienia. Może on pracować w różnego rodzaju placówkach medycznych, tj. szpitalach, hospicjach, sanatoriach, ośrodkach rehabilitacyjnych, a także domach pomocy społecznej, fundacjach wspierających chorych i potrzebujących i prywatnych klinikach. Może też świadczyć swoje usługi w ramach indywidualnej opieki nad pacjentem, w jego domu.Rekrutacja trwa! Zapisz się już dziś!Zdobądź wymarzony zawód!

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś! Nabór trwa!

SEKRETARIAT SZKOłY CZYNNY JEST OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 8.00 – 16.00

Zapraszamy

Zespół Szkół Zaocznych „WiED”

97-300 Piotrków Trybunalski

ul. Owocowa 12

tel. 793-049-051