Daj sobie szansę i wykorzystaj swój potencjał !!!
REKRUTACJA ZIMOWA WYSTARTOWAŁA !!!
KTO Z NAMI JEDZIE ?
Nie czekaj na odpowiedni moment – stwórz go SAM
Oferta Szkoły WIED jest na tyle bogata, że każdy może znaleźć najlepszy kierunek dla siebie. Dostępne są specjalizacje techniczne (np. Technik informatyk,Technik elektryk, Technik BHP, czy Technik administracji ), medyczne (np. Opiekun medyczny, Opiekunka dziecięca, Technik masażysta i wiele innych, m.in. TOPOWY KIERUNEK – INSTRUKTORA FITNESS), jak również popularny kierunek, który wymaga zarówno zdolności artystycznych, jak i zdolności manualnych – Technik usług kosmetycznych i CAŁKOWITA NOWOŚĆ Konsultant ds. dietetyki – Tylko w NAS !
Najlepszym kierunkiem dla osób ze zdolnościami analitycznymi może okazać się z kolei Technik rachunkowości.
Prowadzimy również nabór do Zaocznego Liceum Ogólnokształcącego – wymarzone świadectwo ukończenia szkoły średniej możesz zdobyć w każdym wieku !
Wachlarz możliwości OGROMNY – WYKORZYSTAJ TO
Naukę w szkole policealnej można traktować jako sposób na uzupełnienie wiedzy zdobytej w trakcie studiów. WIED to szkoła, która pozwoli Ci na realizację swoich planów życiowych oraz zdobycie wymarzonej pracy.
W naszej szkole, która ma uprawnienia szkoły publicznej, absolwenci otrzymują legitymacje m.in. uprawniające do zniżek . W trakcie oraz na koniec procesu kształcenia słuchacze mogą podejść do zewnętrznego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie (dawniej: egzaminu zawodowego) i otrzymać świadectwo w danej kwalifikacji, a po zdaniu wszystkich egzaminów w zakresie kwalifikacji wyodrębnionych w danym zawodzie oraz uzyskaniu odpowiedniego poziomu wykształcenia otrzymać dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe oraz tytuł technika w danym zawodzie .
Zapewniamy wysoki poziom kształcenia
Udogodnienia edukacyjne:
– prowadzimy ciągłą rekrutację bez egzaminów wstępnych
– nauka rozpoczyna się w lutym i we wrześniu
– wydajemy zaświadczenia do WKU i ZUS-u, KRUS-u i MOPS-u i innych instytucji
Bądź bezkonkurencyjny na rynku pracy, Zgłoś się do Nas !
Sprawdź Nasze pozostałe kierunki na www.wied.pl
Zapraszamy
97-30 Piotrków Tryb. ul. Owocowa 12
tel. 793 – 049 051