TRWA NABÓR NA ROK SZKOLNY 2019/2020
CAŁKOWICIE ZA DARMO ZDOBĄDŹ NOWE UMIEJĘTNOŚCI I PODBIJ RYNEK PRACY !!!!

W nasze Szkole zdobędziesz wiedzę nie tylko teoretyczną, ale co bardzo ważne w prezentowanych dzisiaj zawodach – zajęcia praktyczne w specjalnie przygotowanych profesjonalnych salach.
W Polsce i za granicą cały czas brakuje wykwalifikowanej kadry. WIED pomoże Ci w zdobyciu zawodu pożądanego obecnie na rynku pracy !!!!

HIT TYLKO W WIED :

– INSTRUKTOR FITNESS
– TECHNIK ELEKTRYK – TO ZAWODY „NA CZASIE ” PO KTÓRYCH MASZ ZAPEWNIONĄ PRACĘ !!!
Oczywiście wiele innych kierunków: BHP, Administracja, Kosmetyka i wiele wiele innych – pełna oferta na www.wied.pl
To co ? Podejmiesz decyzję ? Warto zainwestować w SIEBIE !!!

Interesują Cię tematy związane z medycyną i chcesz pracować z ludźmi? Chciałbyś zająć się tym w pełni profesjonalnie? Otworzyliśmy specjalne kierunki, które pomogą Ci rozwinąć skrzydła w tej branży:

– Technik masażysta z elementami fizjoterapii – Naucz się masażu leczniczego, kosmetycznego, sportowego oraz niektórych rodzajów zabiegów fizykoterapeutycznych, a także gimnastyki leczniczej.
Dzięki uzyskanym uprawnieniom, będziesz mógł/mogła podjąć pracę np. w klubach sportowych, placówkach sportowych, zdrowotnych, czy SPA.

– Opiekunka dziecięca domowa – to zawód z przyszłością i powołaniem !!! Opiekunka dziecięca zajmuje się sprawowaniem fachowej opieki nad małymi pociechami – najczęściej są to dzieci w wieku od 2 miesięcy do 8 lat. Wykonuje codzienne czynności związane z pielęgnacją dziecka, odpowiada za jego higienę, kąpiele, mycie, przewijanie, przebieranie, czesanie, pielęgnację środkami kosmetycznymi.
Zostań wykwalifikowaną OPIEKUNKA DZIECIĘCA i zdobądź świetny zawód!

– Opiekun medyczny – Lubisz pracę z ludźmi? Jesteś cierpliwy, odpowiedzialny i chcesz zdobyć wiedzę i praktykę z zakresu pomocy osobom chorym, czy niesamodzielnym?
Zostań opiekunem medycznym w rok. ZA DARMO!
Zawodem opiekuna medycznego warto zainteresować się choćby z tego względu, że daje szerokie możliwości zatrudnienia. Może on pracować w różnego rodzaju placówkach medycznych, tj. szpitalach, hospicjach, sanatoriach, ośrodkach rehabilitacyjnych, a także domach pomocy społecznej, fundacjach wspierających chorych i potrzebujących i prywatnych klinikach. Może też świadczyć swoje usługi w ramach indywidualnej opieki nad pacjentem, w jego domu.

Zapisz się on-line, dzięki któremu zdobędziesz wymarzony zawód!!!

Nasz adres: ul. Owocowa 12, 97-300 Piotrków Tryb

Tel. 793 – 049 – 051

www.wied.pl, Polub Nas na Facebook-u !!

Ty też możesz być Kimś !!! Zapisz się już dziś !!!
Sekretariat Szkoły czynny od pon. do piątku w godz. 8.00 – 16.00
W soboty i niedziele w godz. 8.00 – 13.00