Bardzo prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego. Nie jest on równoznaczny z zapisem do szkoły i nie niesie ze sobą żadnych zobowiązań finansowych  (pamiętasz że nasze szkoły są bezpłatne?) 

Po rejestracji skontaktujemy się z tobą w celu potwierdzenia danych oraz chęcie zapisania się do naszej szkoły.

Wybierz szkołę

Zaznaczenie zgody jest dobrowolne, jednak stanowi warunek przyjęcia danych przez szkołę

9 + 14 =

  1. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek potwierdzenia danych i przyjęcia do szkoły. Niepodanie tych danych uniemożliwi złożenia podania.
  2. Dane osobowe przetwarzane są w celu obsługi i realizacji usługi edukacyjnej oraz w celach rozliczeń rachunkowych i podatkowych, na podstawie art. 6 pkt 1 lit. b) i f) RODO.
  3. Administratorem danych jest Centrum Usług Edukacyjnych Wied s.c. z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim (97-300) przy ul. Mieszka I-go 1/19., które jest organem prowadzącym dla Zaocznej Policealnej Szkoły Zawodowej, Policealnej Szkoły Medycznej oraz Zaocznego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych. Aby skontaktować się z nami, wyślij wiadomość pod e-mail: info@wied.pl lub zadzwoń pod numer tel. 793 049 051.
  4. Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalne terminy określają odrębne przepisy.
  5. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.