Szkolenie !!!! Wczoraj był cudowny dzień !!!! Pierwszy raz mieliśmy przyjemność przeprowadzić szkolenie z technik plastrowania w masażu !!! Wspaniała atmosfera, wspaniali słuchacze, profesjonalne, pełne najważniejszych informacji przekazanie wiedzy przez niezastąpioną Panią mgr Martynę Widerę – która uczy w naszej szkole na Techniku masażyście z elementami fizjoterapii i wprowadzi również swój własny gabinet http://www.gabinet-wanilia.pl/

To człowiek, który umie przekazać wiedzę, dzielić się najważniejszymi i przydatnymi informacjami , zaciekawić i sprawić, że wyjdziesz z tego szkolenia w pełni usatysfakcjonowany – czego byliśmy świadkami – SŁUCHACZE ZACHWYCENI !! MY SZCZĘŚLIWI – zawsze chcemy spełniać Wasze marzenia !!!

Dziękujemy najmocniej Pani Martynie i pierwszym słuchaczom – mała fotorelacja na zachętę ?

Przypominamy zasady !!!

ABSOLUTNY HIT !!!

Techniki plastrowania w masażu !!!!

Czas trwania 8 h 10-18

Cena 450zł

Wyznaczamy dodatkowe terminy !!

Miejsce: WIED Piotrków Trybunalski ul. Owocowa 12

Plastrowanie (taping) to metoda polegająca na aplikacji na ciele elastycznego plastra w ściśle określony sposób. Odpowiednio naklejone plastry wywołują efekt przeciwbólowy, rozluźniający, przeciwobrzękowy, stabilizacyjny. Technika znajduje zastosowanie w leczeniu schorzeń narządu ruchu, przyspiesza procesy gojenia, wspomaga funkcje stawów i mięśni.

Stosowana często w pracy z wadami postawy, urazami sportowymi oraz w naturalnym modelowaniu owalu twarzy.

Szkolenie z naciskiem na PRAKTYKĘ!

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje:

  • certyfikat potwierdzający szkolenie
  • 3 rolki taśmy
  • skrypt z ilustracjami/technikami aplikacji

Na szkolenie należy przygotować wygodny strój sportowy oraz zmienne obuwie.

Zapraszamy do zapisów – jedziemy dalej !!!