Pragniemy poinformować , iż Sekretariat Szkoły WIED, będzie otwarty dla Państwa we wtorki i czwartki od godz. 10.00 do godz. 14.00. Wiemy, że sytuacja jest uciążliwa i wielu z was potrzebuje pilnie różnych dokumentów, dlatego chcemy Wam pomóc. Zaczynamy we wtorek 28 kwietnia !!!

W obecnej, tak trudnej dla wszystkich chwili, gdy jesteśmy zmuszeni pozostać w domach, my wychodzimy WAM NAPRZECIW !!! Nie możesz przyjść do Sekretariatu Szkoły ?, Szkoła jest zamknięta ?
Tak , to wszystko prawda, taka jest w tej chwili rzeczywistość, z której mam nadzieję szybko wyjdziemy 🙂 🙂 🙂

Proponujemy zapisy on-line – https://wied.pl/rejestracja-online/ – tutaj zarezerwujesz sobie wybrany, wymarzony kierunek !!!!

Pełna oferta na naszej stronie www.wied.pl

Kochani, gdy tylko będę mogła się z Wami zobaczyć, zaproszę Was do Sekretariatu, celem ukończenia formalności związanej z zapisem – czyli wypełnieniem pisemnego podania i dostarczenia świadectwa ukończenia szkoły średniej – w przypadku szkół policealnych, lub świadectwa gimnazjalnego, w przypadku zapisu do Liceum Ogólnokształcącego

My cały czas pracujemy, nasi słuchacze uczą się, zaliczają semestry, na specjalnie dla Nich przygotowanej platformie internetowej, nie marnujemy czasu !!!

Wierzę, że niedługo będziemy mogli znów się zobaczyć i spotkać na zajęciach 🙂 Tęsknimy za WAMI 🙂 🙂 🙂

Rekrutacja letnia nabiera tempa !!!!!
Dziś oferujemy Wam SUPER ATRAKCYJNE KIERUNKI
Sprawdź nas, Masz pytanie ?
Zadzwoń – czekam – tel. 793-049-051

Pozdrawiam Was gorąco , DO ZOBACZENIA !!!!!!!