Opiekun medyczny – tylko u Nas – Szkoła WiED zaprasza ? ? ? Za darmo ! Zapisz się już dziś ! REKRUTACJA TRWA – ZAJĘCIA JUŻ WE WRZEŚNIU 2023 R. !!!
W związku z wciąż postępującym starzeniem się społeczeństw, rośnie zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników, którzy będą w stanie zapewnić należytą opiekę osobom starszym i zadbać o ich właściwą pielęgnację. W całej Europie jest coraz więcej starszych, niesamodzielnych osób, które potrzebują wsparcia. Tym samym, systematycznie polepszają się perspektywy pracy dla opiekunów medycznych. To niełatwa profesja, która – mimo wszystko – osobom, które zdecydują się jej poświęcić, daje dużo satysfakcji. Co równie ważne, z racji tego, że ciągle brakuje specjalistów w zawodach medycznych, osoby, które podejmą się tego zajęcia, mogą liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie.
Tylko my wykształcimy Was w w pełni profesjonalny sposób – teoria i praktyka – wszystko czego potrzebujesz by móc pomagać innym w każdej sferze życia osób potrzebujących opieki .
Opiekun medyczny to osoba, która w sposób profesjonalny pomaga osobie chorej i niesamodzielnej zaspokoić jej podstawowe potrzeby życiowe.
Opiekun medyczny rozpoznaje i rozwiązuje problemy opiekuńcze osoby chorej i niesamodzielnej w różnym stopniu zaawansowania choroby i w różnym wieku.
Jest to osoba, która pomaga swoim podopiecznym zaspokajać potrzeby bio–psycho-społeczne. Asystując personelowi medycznemu podczas wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych, pomaga mu i jednocześnie wspiera osobę chorą i niesamodzielną.
Podczas świadczenia usług z zakresu opieki medycznej nad osobą chorą i niesamodzielną podejmuje współpracę z zespołem opiekuńczym i terapeutycznym.
Opiekun medyczny to zawód zaufania publicznego, dlatego niezbędne są u niego kompetencje personalne i społeczne. Powinien posiadać bardzo dobre zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole oraz empatię, tak ważną w kontakcie z drugim człowiekiem.
Jest Ci to bliskie – ZAPRASZAMY
Sekretariat Szkoły czynny codziennie od poniedziałku do piątku od godz. 9.00 do 16.00
ul. Owocowa 12, Piotrków Tryb.
tel 793-049-051
Jeszcze się zastanawiasz , przyjdź, jesteśmy do Waszej dyspozycji ? ?
Pełna oferta na www.wied.pl