Szkoła WIED w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na nowy nabór w roku szkolnym 2020/2021 Każdy nowy dzień to szansa na zmianę w Twoim życiu !!!
UWAGA !!!
Pragniemy poinformować , iż Sekretariat Szkoły WIED, jest otwarty dla Państwa OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD GODZ. 8.00 DO 16.00.

W naszej Szkole zdobędziesz wiedzę nie tylko teoretyczną, ale co bardzo ważne w prezentowanych dzisiaj zawodach – zajęcia praktyczne w specjalnie przygotowanych profesjonalnych salach.
W Polsce i za granicą cały czas brakuje wykwalifikowanej kadry. WIED pomoże Ci w zdobyciu zawodu pożądanego obecnie na rynku pracy !!!!
HIT TYLKO W WIED :
– TRENER PERSONALNY Z ELEMENTAMI FIZJOTERAPII
– WIZAŻYSTKA/STYLISTKA
– KONSULTANT DS. DIETEETYKI
– REJESTRATORKA MEDYCZNA – TO ZAWODY „NA CZASIE ” PO KTÓRYCH MASZ ZAPEWNIONĄ PRACĘ !!!
Oczywiście wiele innych kierunków: BHP, Administracja, Kosmetyka, Florysta i wiele wiele innych – pełna oferta na www.wied.pl

To co ? Podejmiesz decyzję ? Warto zainwestować w SIEBIE !!!


Interesują Cię tematy związane z medycyną i chcesz pracować z ludźmi? Chciałbyś zająć się tym w pełni profesjonalnie? Otworzyliśmy specjalne kierunki, które pomogą Ci rozwinąć skrzydła w tej branży:
– Technik masażysta z elementami fizjoterapii – Naucz się masażu leczniczego, kosmetycznego, sportowego oraz niektórych rodzajów zabiegów fizykoterapeutycznych, a także gimnastyki leczniczej.
– Opiekunka dziecięca domowa – to zawód z przyszłością i powołaniem !!! Opiekunka dziecięca zajmuje się sprawowaniem fachowej opieki nad małymi pociechami – najczęściej są to dzieci w wieku od 2 miesięcy do 8 lat. Wykonuje codzienne czynności związane z pielęgnacją dziecka, odpowiada za jego higienę, kąpiele, mycie, przewijanie, przebieranie, czesanie, pielęgnację.
– Opiekun medyczny – Lubisz pracę z ludźmi? Jesteś cierpliwy, odpowiedzialny i chcesz zdobyć wiedzę i praktykę z zakresu pomocy osobom chorym, czy niesamodzielnym?
Zostań opiekunem medycznym w rok. ZA DARMO!
Zawodem opiekuna medycznego warto zainteresować się choćby z tego względu, że daje szerokie możliwości zatrudnienia. Może on pracować w różnego rodzaju placówkach medycznych, tj. szpitalach, hospicjach, sanatoriach, ośrodkach rehabilitacyjnych, a także domach pomocy społecznej, fundacjach wspierających chorych i potrzebujących i prywatnych klinikach. Może też świadczyć swoje usługi w ramach indywidualnej opieki nad pacjentem, w jego domu.
Zapisz się on-line, dzięki któremu zdobędziesz wymarzony zawód!!!
Nasz adres: ul. Owocowa 12, 97-300 Piotrków Tryb
Tel. 793 – 049 – 051
www.wied.pl, Polub Nas na Facebook-u !!
Ty też możesz być Kimś !!! Zapisz się już dziś !!!