Na Kierunku Wizażystka/Stylistka dowiesz się jak prawidłowo przeprowadzić analizę kolorystyczną, określić rodzaj cery oraz dobrać makijaż odpowiedni do typu urody.

Nauczysz się korygować niedoskonałości urody, kreować wizerunek i poruszać się w najnowszych trendach mody !!!Zdobędziesz wiedzę o tym jak wykonywać makijaże okolicznościowe, wieczorowe, dzienne, a także makijaże fashion i makijaże do sesji zdjęciowych. Wizażystka/Stylistka wie , jakiego makijażu unikać przy danym typie urody, a jaki na pewno się sprawdzi. Ma ona także doskonałe wyczucie stylu i potrafi znaleźć perfekcyjne połączenie elementów stroju i kolorów w zależności od sylwetki, rodzaju cery i koloru skóry klienta lub klientki.

Poznasz najnowsze trendy na rynku i renomowane firmy produkujące kosmetyki. Nauczysz się jak opracowywać autorskie wzory makijażu. Po ukończeniu kierunku Wizażystka/Stylistka możesz podjąć pracę w salonach kosmetycznych, w renomowanych firmach kosmetycznych, a także otworzyć własną działalność w tej branży. A może zrobisz to DLA SIEBIE – czemu nie ?

Serdecznie zapraszamy Zadzwoń dowiedz się więcej – 793 – 049 – 051.