Dziś zapraszam Was do zapisów na kurs Rejestratorki medycznej !!! Być może okaże się to Twoją wymarzona pracą ? Zapisy w naszej szkole TRWAJĄ !!!!

Rejestratorka medyczna jest pierwszą osobą, z którą spotykają się pacjenci ośrodków medycznych. Z jednej strony jej praca ma charakter biurowy, ponieważ rejestratorka prowadzi m.in. dokumentacje medyczne, kalendarze wizyt. Z drugiej jednak strony udziela informacji o usługach prowadzonych przez dane placówki (z uwzględnieniem wszelkich formalności i kwestii finansowych), przyjmuje i opisuje materiały dostarczane do badań – ma więc bezpośredni kontakt z klientami placówki.

W związku z powyższą charakterystyką pracy w rejestracji medycznej, od osoby na tym stanowisku wymagać się będzie umiejętności typowo zawodowych, ale też interpersonalnych.

Bardzo ważna jest odporność na stres i opanowanie. Niejednokrotnie rejestratorka w szpitalu będzie miała do czynienia ze zdenerwowanymi pacjentami, z nagłymi i trudnymi sytuacjami. Musi wtedy zachować spokój, by jednocześnie wykonywać obowiązki, ale też umiejętnie rozmawiać z drugim człowiekiem.

Rejestratorka medyczna powinna też cechować się asertywnością i stanowczością. Często klienci placówek oczekują więcej niż im się należy. Chcą od rejestratorek uzyskać informacje/dokumenty, które np. przekazać może tylko lekarz, próbują wejść bez kolejki, bez odpowiednich dokumentów itp.

Osoba aplikująca na takie stanowisko powinna wykazywać się umiejętnością analitycznego myślenia, rozwiązywaniem problemów logistycznych. Dobrze by było, by w zakresie jej kompetencji znalazła się również umiejętność obsługi urządzeń biurowych.

PAMIĘTAJ – Z NAMI ZDOBĘDZIESZ RYNEK PRACY

REKRUTACJA TRWA

Jest w czym wybierać.

Nasz adres: ul. Owocowa 12, 97-300 Piotrków Tryb.

Tel. kom. 793 – 049- 051

Ty też możesz być Kimś , zapisz się już dziś

Sekretariat Szkoły czynny od pon. do piątku w godz. 8.00 – 16.00